diagrammaіріс

Укладачі  методу ІРІС – психотерапевти за напрямком Позитивна психотерапія. Цей напрямок виділяється простими, зрозумілими  і дієвими схемами, які можна використовувати в роботі з людьми не тільки на  рівні терапії ( роботи з переконаннями і неусвідомленою поведінкою людини), а й на рівні корекції(позбавлення від шкідливих стереотипів поведінки та напрацювання нових, більш корисних і дієвих) , консультування ( погляд спеціаліста на можливі варіанти вирішення проблеми). Крім того, погляд ПП зручно використовувати для діагностики стану людини і визначення напрямків, в яких  саме їй, в першу чергу, варто удосконалюватись.

Сектор нашої діяльності  – робота з дітьми та сім’єю в цілому. До нас звертаються люди, що зацікавлені:
 в умінні зрозуміти, прийняти своє тіло і навчитись турбуватись про нього;
 в розвитку соціального інтелекту своїх дітей, набуття ними навичок впевненого, доброзичливого і уважного спілкування з оточуючими;
 в розкритті та розвитку загальних, індивідуальних та унікальних здібностей дитини;
 в сприянні формуванню цінностей і смаків дітей згідно передових тенденцій гуманізму;
в отриманні спеціальної інформації з вищезгаданих питань.

Ми віддаємо перевагу груповій формі роботи. Багато речей сприймаються і усвідомлюються краще, коли є різні точки зору, людина (за умови підтримки групи) зважується на такі вчинки (зрозуміло, розвиваючі), на які за інших обставин вона не пішла б. Доброзичливі стосунки у групі та зворотній зв?язок сприяють вирівнюванню самооцінки. У групі є можливість штучно створювати і опрацьовувати ситуації, в яких людина зазвичай зазнає труднощів. Крім того, і це головне, в групі трапляються реальні події, які, при вмілому аналізі, допомагають зрозуміти, через що у людини складнощі і спробувати їх подолати. Те саме стосується і «фішок», але з точністю до навпаки.

Позбавитись неприємних проявів і закріпити позитивні зміни учасникам тренінгів можуть і повинні допомогти батьки або люди, які їх замінюють.
З певного часу ми намагаємось працювати лише з сім?ями, які готові докладати не тільки матеріальних зусиль до вирішення нагальних питань.
Для цього кожного місяця ми проводимо тиждень батьківських групових занять, на яких ми з батьками обмінюємось інформацією, домовляємось про індивідуальні зустрічі…

І, нарешті, про самих дітей. Програму розроблено для дітей віком від 3 до 16 років, за віковими групами. Теми тренінгів однакові для усіх груп, а подача матеріалу відрізняється за кількістю і рівнем складності досить сильно.